dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 το καλυτερο βιβλιο...

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 1:51 am

ποιο κατα την γνωμη σας ειναι το καλυτερο βιβλιο(βοηθητικο η βασικο)???
εμενα ειναι το complete warrior....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 1:56 am

Λοιπον το καλυτερο βιβλιο κατα την γνωμη μου ειναι το Libris Mortis η βίβλος των necromancer και ο απολυτος οδηγος για τα undead μιας και λεει πως παιρνουν επιπεδα τα πιο δημοφιλη undead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 10:09 am

Απλό είναι ρε παιδιά.....
Το κάθε βιβλίο που έχει βγει είναι το καλύτερο για ένα συγκεκριμένο θέμα..
Τώρα ποιό είναι το καλύτερο από όλα δεν μπορείς να πεις. Αυτό το λέω γιατί ο καθένας θα πει αυτό που έχει σχέση με τον τρόπο που του αρέσει να παίζει.

Για παράδειγμα ο roerix γουστάρει τα undead οπότε το καλύτερο βιβλίο για αυτόν είναι σίγουρα το LIBRIS MORTIS....

Αυτά από 'μένα... scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 10:12 am

ε μπορεις και εσι να γραψεις το βιβλιο που ασχολειτε με αυτο που γουσταρεις εσι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 10:22 am

Ε δεν έχει ουσία να το γράψω.....Γι' αυτό υπάρχουν τόσα βιβλία στο D&D για να καλύπτουν τις ανάγκες όλων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 1:15 am

δικια μου αποψη στο πιο βιβλιο μου αρεσει εε.......?????? scratch scratch scratch scratch

ε λοιπον ειναι η τετραλογια του Μαγου του Raymond Feist απο εκτος D&D θεμα....
αλλα απο D&D αυτο που με συγκινει και μου αρεσει σαν βιβλιο ειναι........το.........D......R......A.......C.......O......N......O.......M........I.........C........O.........N....!...!....!...!....!...! scratch scratch lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study

ΔΡΑΚΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΣαβ Σεπ 05, 2009 12:58 pm

Καλησπέρα!!!!!!!!!

Λοιπόν βρήκα ένα ακόμα βοηθητικό βιβλίο που μου αρέσει παρα πολύ τώρα τελευταία και θέλω να το χρησιμοποιήσω είτε σαν παίκτης είτε σαν dm.

Είναι το βιβλίο για τους PSionics χαρακτήρες. Κλάσεις που σχετίζονται με τον μυαλό, οι τύποι μπορύν να κάνουν τρομερά πράγματα και νομίζω ότι είναι φοβεροί για περιγραφή απο την πελυρά του dm περισσότερο αλλά και του παίχτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

το καλυτερο βιβλιο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το καλυτερο βιβλιο...   το καλυτερο βιβλιο... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10, 2009 4:34 pm

εγω εχω μια κλιση αυτον τον καιρο σε αλλες διαστασεις αρα θα ελεγα με τιμη το.......
Manual of planes....
εχει αρκετα πραγματα για να διαβασει κανεις....!
Σε δευτερη μοιρα βαζω τα αγαπημενα μου tome of horrors...! affraid affraid
Αυτα afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το καλυτερο βιβλιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Περί rpg-
Μετάβαση σε: